Rezervace a infoPronájem chalupy - Lužické hory

Máte už dost pracovního vypětí, neustálého stresu a každodenního ruchu velkoměsta? Chcete si odpočinout uprostřed nádherné přírody? Nejezděte do přeplněných hotelů v přímořských letoviscích. Pravá krása je daleko blíž. Vyzkoušejte pronájem chalupy na horách. Třeba právě té naší, prosté a krásně udržované roubené chalupy. Stojí v Jiřetíně pod Jedlovou, v srdci Lužických hor.

Připravili jsme pro Vás příjemné ubytování, které nabízí základní pohodlí za výhodnou cenu. Chalupa je rozdělena na dva pětilůžkové pokoje, jeden trojlůžkový, jeden dvoulůžkový a jeden samostatný pokoj. Je možné přidat dvě přistýlky. Z vybavení nechybí dvojice sprch a toalet, vybavená kuchyně a dokonce i knihovna. Ve společenské místnosti na Vás čeká kulečník, šipky a obrovské podlahové šachy, které jistě budou bavit i děti.

Pokud se však vydáte do Lužických hor, nebudete určitě chtít trávit celé dny v chalupě k pronájmu. Ubytování v Jizerských horách je ideální pro dovolenou plnou aktivního odpočinku. Okolí naší chalupy nabízí nepřeberné možnosti pro malé i velké výletníky.

Pronájem chalupy - Lužické hory

Dovolená na horách vás nadchne v zimě i v létě

Jeden den Vaší dovolené na horách doporučujeme věnovat samotnému Jiřetínu pod Jedlovou, kde naše chalupa k pronájmu stojí. Do nudného horského střediska má velmi daleko, je totiž doslova plný památek. Celé městečko je od roku 1992 památkovou zónou, za zmínku stojí především romantická zřícenina Tolštejn, městské muzeum a křížová cesta. Pokud kraj nezahalí mlha, nádherný pohled se Vám naskytne z kamenné rozhledny Jedlová, kterou nechal postavit koncem 19. století kníže Kinský.

V zimě většina lidí do hor míří s auty plnými lyží a hůlek. Málokterá chalupa k pronájmu nabízí tak výhodnou polohu pro lyžaře. Pouhých patnáct minut chůze od dveří najdete hned dva lyžařské areály. Ski areál Horní Podluží nabízí dva více než půlkilometrové vleky a dva menší vleky pro děti. Více než kilometrový vlek nabízí Skiareál Jedlová, děti se můžou vyřádit na dvou malých vlecích. Také běžkaři nepřijdou zkrátka, běžkařská trasa vede z Jiřetína kolem Jedlové a zdatný běžkař se může projet stopou až do Německa. Raději se proháníte po ledě? Kousek autem od naší chalupy k pronájmu najdete zimní stadiony v Rumburku a Warnsdorfu, které nabízejí veřejné bruslení.

Pokud Lužické hory nestačí Vašim lyžařským ambicím, určitě byste si měli udělat dovolenou na horách v létě. Pronájem chalupy na letních horách je totiž příležitostí ke skvělé aktivní dovolené. Kromě výletů pěšky i na kole po turistických značkách nabízí Lužické hory i širokou škálu sportovních areálů. Přímo v Jiřetíně si můžete procvičit svou přesnost v minigolfu, v nedaleké Krásné Lípě najdete moderní sportovní areál s lezeckou stěnou, ale také dětským hřištěm. Celou rodinu nadchne děčínská ZOO, návštěvu Děčína doporučujeme spojit s koupáním v tamním aquaparku. Během dovolené v Lužických horách nedostane nuda žádnou šanci v zimě ani v létě.

Nemusíte se obávat, že ubytování v jizerských horách je podobně drahé jako v alpských střediscích. V našem ceníku Vás možná příjemně překvapí, že pronájem chalupy na týden Vás bude stát stejně v sezóně a mimo sezónu. Zajistit pronájem chalupy na určitý termín je velice snadné – stačí vyplnit kontaktní formulář a pak už se jen můžete těšit na krásnou dovolenou v Lužických horách.